Pomysł na fotobloki - oryginalne ramki 3D 0
Pomysł na fotobloki - zdjęcia - ramki 3d

Skąd pomysł na fotobloki oraz czym one właściwie są? 

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad urozmaiceniem wnętrza naszego biura. Zimne, puste ściany nie tylko nie zachęcały swoim wyglądem, ale przede wszystkim nie pomagały w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Wszyscy przecież chcemy przebywać w pięknych pomieszczeniach, zwłaszcza tych, w których spędzamy większość dnia 😊

Długo zastanawialiśmy się co możemy na nich umieścić. Musiało być oryginalnie i nietuzinkowo. Ponadto, chcieliśmy wyeksponować fakt, że nie tylko jesteśmy współpracownikami, ale przede wszystkim zgraną ekipą ludzi posiadających różne pasje i zamiłowania. W jaki sposób to pokazać jeśli nie na fotografii?

Fotobloki - wyjątkowe zdjęcia w formie ramki 3D

Jednak, nie chcieliśmy powielać schematów. Nie interesowały nas zwykłe ramki, a tym bardziej te cyfrowe… Przecież jesteśmy drukarnią, pełną kreatywnych osób i pomysłów!

Ponadto, każdy z nas wychował się w czasach, gdy otwierało się album fotograficzny i tam oglądało wszystkie zdjęcia, przy okazji spędzając długie godziny na opowiadaniu historii związanych z daną, zatrzymaną w kadrze sytuacją. Chcieliśmy zachować te tradycje nawet w dzisiejszej erze cyfrowej, w której portale społecznościowe zastąpiły albumy ze zdjęciami.

Przecież jako drukarnia mamy tyle możliwości, materiałów do wykorzystania! I to był ten moment, w którym wpadliśmy na pomysł fotobloków! 😊

Inaczej – wyciętych w dany kształt blokach styroduru, na którym możliwe jest drukowanie dowolnych fotografii. Zdjęcia drukowane są przy użyciu unikalnej drukarki i technologii. Piękny efekt końcowy osiągamy w zaledwie kilka minut!

Fotoblok to pięknie zaprojektowany i spersonalizowany produkt, który można podarować jako prezent na każdą okazję. Blok można zintegrować z wystrojem domu - jako pojedyncze zdjęcia rozrzucone po całym domu lub biurze, a nawet jako kompletne okładziny ścienne.

Dodatkowo, fotografie umieszczone w ten sposób nadają oryginalny i osobisty charakter każdej przestrzeni. Jest również pamiątką wszystkich szczęśliwych chwil i magicznych miejsc, do których chcemy wracać.

Wyobraź sobie, że w równie prosty sposób możesz umieszczać zdjęcia nie tylko na ścianach portali społecznościowych, ale również swojej, prywatnej, domowej 😉 Możesz komponować dowolne kolaże, bawić się kształtami, inspirować innych.

Witaj w świecie spersonalizowanych prezentów

Prezenty są dla ciebie ważne i słusznie. Nie tylko w momencie ich dostawania, ale również, a może przede wszystkim, w momencie ich dawania.

W takiej chwili każdy z nas marzy, by druga osoba była zadowolona z podarunku, który jej dajemy. Nie chcemy, by za chwilę został odłożony w kąt i zapomniany.

Fotoblok jest świetnym rozwiązaniem. Razem z najbliższą osobą możesz podzielić się niezapomnianymi wspomnieniami, które zasługują na świętowanie. Przypomnieć jej, jak ważna jest w twoim życiu dzięki zdjęciu, które zabierze ją w przeszłość, do tego szczególnego momentu.

Otrzymanie spersonalizowanego prezentu to coś więcej niż rozpakowanie kolejnego kubka czy pary skarpetek 😉

Indywidualne prezenty, które są przygotowywane specjalnie dla każdej osoby i zawierają migawki z bezcennych chwil z ich życia są niezapomnianym podarunkiem na długie lata.

Jakość od nas dla Twojego domu

Wiemy doskonale jak ważne są detale i zachowane piękno. Zwłaszcza na tak cennych pamiątkach jakimi są zdjęcia. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszej oferty fotobloków możesz być pewny, że oprócz doświadczenia, w swoją pracę włożymy także masę serca i zaangażowania, tak abyś był zadowolony 😊

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl